Wycena projektu

Oblicz koszt wykonania strony internetowej lub sklepu.

Informacje dodatkowe
Firmowa strona internetowa (wizytówka), zbudowana na silniku Wordpress, podstrony np. o firmie, oferta, realizacje, kontakt; galerie zdjęć, aktualności, formularz kontaktowy, mapka Google, polityka cookies, social media, zintegrowana z Google Analytics i Google Tag Manager, zoptymalizowana pod działania SEO.

Wybierz liczbę podstron

Wybierz liczbę wersji językowych

(1-10)

Projekt graficzny

Zanim stworzymy stronę dostarczymy Ci do akceptacji projekt graficzny strony głównej i wybranej podstrony. Następnie na podstawie zakceptowanego projektu budujemy stronę.

Dodatki

Informacje dodatkowe
Sklep internetowy zbudowany na silniku Wordpress z dodatkiem WooCommerce. Dzięki różnorodnym wtyczkom, WooCommerce jest bardzo elastyczny i można go dostosować do różnych potrzeb biznesowych. Istnieje wiele darmowych i płatnych rozszerzeń do WooCommerce, które pozwalają rozbudować funkcjonalność sklepu.

Projekt graficzny sklepu

Przed wykonaniem sklepu dostarczamy Ci do akceptacji projekt graficzny strony głównej i pozostałych widoków, m.in.: listy produktów, produktu, koszyka, zamówienia. Następnie na podstawie zakceptowanego projektu budujemy sklep.

Usługi kurierskie

Płatności

Dodatki

Koszt projektu: 0 zł + VAT

Potwierdzimy wycenę i gotowość do realizacji projektu w ciągu 24h.