Bezpłatna wycena
Wychodzimy poza szablony

Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Projekt graficzny

Indywidualny projekt graficzny strony internetowej dostarczony w Adobe XD lub Figma - gotowy materiał dla developera, wykonany pod potrzeby Twojej branży, zgodnie z Twoimi wymaganiami. Cena zależna od liczby widoków.

od 1000zł

Strona internetowa

Profesjonalna strona www zbudowana na silniku WordPress, zawiera wszystko czego potrzeba do prezentacji firmy - galerie zdjęć, aktualności, formularz kontaktowy, politykę cookies. Zintegrowana z Google Analytics.

od 2000zł

+ (opcjonalnie) 500zł za każdą wersję jęzkową

Sklep internetowy

Prowadzisz sklep stacjonarny i chcesz przenieść sprzedaż do Internetu? Wykonamy sklep zgodnie z Twoimi wymaganiami biznesowymi - m.in. obsługa płatności i wysyłki, cross-selling, kupony, rabaty i newsletter.

od 6000zł

+ (opcjonalnie) koszt zakupu licencji na wtyczki

Identyfikacja wizualna

Celem jest stworzenie marki, która jest łatwo rozpoznawalna, buduje zaufanie i wyróżnia się na tle konkurencji. Spójna identyfikacja wizualna przyczynia się do budowania świadomości marki oraz ułatwia komunikację z klientami.

ok 2000zł

SEO, Google Ads

Popularnym narzędziem do przeprowadzania kampanii PPC jest Google Ads, które umożliwi Ci wyświetlanie reklam w wynikach wyszukiwania Google, na stronach partnerskich, w aplikacjach mobilnych i na platformie YouTube.